Про нас
Більшість виробників компаній постійно впроваджують нові технології та використовують новітні матеріали у виробництві своєї продукції, роблячи її якісною, ексклюзивною та конкурентоспроможною. Однією з таких компаній України є TK KWANTUM.


 TK KWANTUM – компанія, що спеціалізується на виробництві та реалізації професійного обладнання як для тату майстрів, так і для майстрів перманентного макіяжу: блоки живлення, машинки, RCA шнури, педалі, модульні голки, витратні матеріали (фарби, пігменти, догляд) та багато іншого . Наша команда розробляє та тестує власні продукти у тісній співпраці з майстрами професіоналами татуювальниками та майстрами ПМ. У поєднанні з виробничими потужностями, а також досвідом і знаннями майстрів, ми створюємо унікальний продукт, який відповідає всім європейським стандартам та якості за найконкурентнішими цінами в усьому світі.


 Мета нашої компанії полягає у створенні продукту, преміум якості за доступною ціною, з усіма побажаннями та доповненнями від майстрів, виключаючи всі недоробки та прогалини наших конкурентів для того, щоб кінцевий продукт задовольнив кожного майстра та давав змогу повністю зосередитися на своїй роботі.


 Ми постійно працюємо над удосконаленням нашої продукції, що робить процес нанесення татуювання та перманентного макіяжу швидким, якісним та комфортним як для майстра, так і для клієнта. Ми пишаємося тим, що вкладаємо досвід різних майстрів та нашої команди у покращення та розвиток обладнання як в Україні, так і Європі.


 З повним асортиментом та характеристиками товару Ви можете ознайомитись на нашому сайті Tkkwantum.com. Ваш внесок дуже дорогий нам!

P.S. компанія TK KWANTUM:
Ідеальне обладнання те, в якому нічого не хочеться міняти!


Адреса нашого офіційного представництва в Україні – місто Харків вул.Мироносицька 93.

    Tattoo department:

+380 93 532 95 60 Иван

+380 63 199 78 55 Евгений

 

Permanent makeup:

+380 63 199 78 55 Евгений


Partnership and cooperation

Для партнёров:

+380 93 532 95 60 Иван


Офіційний сайт: TKKWANTUM.COM


Instagram: @tk_kwantum